Norwegowie pomogą przy ekoprojektach

  • DI
opublikowano: 21-07-2019, 22:00

Twoja firma potrzebuje finansowania, kontrahentów lub inspiracji do projektu z dziedziny zielonych technologii?

Zastanów się nad udziałem w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się pod koniec września w Norwegii. Podczas niej można nawiązać współpracę z biznesowymi partnerami z tego kraju i zwiększyć swoje szanse na uzyskanie dotacji w wysokości nawet 8 mln zł. Giełda kooperacyjna odbędzie się w ramach Oslo Innovation Week — najważniejszej w Norwegii imprezy skupiającej obecnych i przyszłych innowatorów, start-upy, menedżerów i inwestorów.

Spotkania są przeznaczone dla firm realizujących projekty prośrodowiskowe, które wpisują się w zakres tzw. gospodarki obiegu zamkniętego (ang. circular economy). Chodzi o przedsięwzięcia, których efektem jest m.in. zmniejszenie zużycia materiałów i innych zasobów, wydłużenie żywotności produktów, materiałów i zasobów lub ograniczenie produkcji odpadów. Udział w giełdzie kooperacyjnej i towarzyszących jej wydarzeniach jest bezpłatny. Koszty transportu i zakwaterowania uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

WAŻNA DATA

25.09 - tego dnia odbędzie się giełda kooperacyjna w Oslo.

WIĘCEJ INFORMACJI

Sylwia Banaszkiewicz, PARP

[email protected]

tel.: +22 432-82-97

https://oiw.no/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane