Czytasz dzięki

Nowa inwestycja Cataliny

MAT
opublikowano: 18-12-2007, 00:00

Na warszawskim Bemowie powstaje nowoczesne, kameralne osiedle. Średnia cena mieszkań to 8 tys. zł za mkw.

Na warszawskim Bemowie powstaje nowoczesne, kameralne osiedle. Średnia cena mieszkań to 8 tys. zł za mkw.

Catalina Avalon, należąca do grupy spółek Catalina działających na warszawskim rynku deweloperskim od 1995 r., rozpoczęła budowę osiedla przy ul. Dywizjonu 303 na Bemowie.

Osiedle „Dywizjonu 303” składać się będzie z czterech wolno stojących budynków, zaprojektowanych przez poznańskich architektów: Litoborski & Marciniak Biuro Architektoniczne. Bloki będą liczyły od 3 do 7 nadziemnych kondygnacji (2-6 pięter), usytuowanych na jednokondygnacyjnym parkingu (około 280 miejsc postojowych) w części podziemnej.

W czterech budynkach znajdą się łącznie 272 mieszkania z balkonami lub tarasami. Będą dostępne w metrażach: od 30 mkw. (studio) do 110 mkw. (apartamenty). Najwięcej będzie mieszkań o powierzchni 50-60 mkw.

Na każdej klatce schodowej zostanie zainstalowana winda, łącząca kondygnacje mieszkalne z parkingiem. W części podziemnej znajdą się również komórki lokatorskie.

Osiedle będzie zamknięte dla ruchu samochodowego, ogrodzone i strzeżone (całodobowa ochrona i monitoring). Zaplanowano także dużą przestrzeń rekreacyjną, w tym dziedzińce i dwa place zabaw dla dzieci.

Generalnym wykonaw- cą inwestycji jest firma Tulcon. Planowany termin zakończenia i oddania osiedla do użytku to II-III kwartał 2010 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAT

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy