Nowa usługa dla partnerów Veracomp

Marcin Bołtryk
opublikowano: 18-04-2002, 00:00

Do firmy Veracomp dystrybutora rozwiązań IT codziennie trafia kilkadziesiąt przesyłek od partnerów handlowych. Dotychczas musieli oni we własnym zakresie zlecać usługi transportowe firmom spedycyjnym. Nowa usługa pozwoli dokonać zlecenia transportu bezpośrednio u swojego dystrybutora. Następnie Veracomp zleca jego realizację firmie Stolica. Usługa realizowana jest na zasadach outsourcingu. Ponadto, dzięki umowie zawartej między Veracomp a Stolicą, partnerzy Veracomp korzystają z preferencyjnych warunków współpracy ze spedytorem bez konieczności zawierania z nim oddzielnej umowy. Aby zrealizować usługę logistyczną, należy każdorazowo wypełnić formularz znajdujący się w Internecie. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z wezwaniem firmy Stolica po odbiór przesyłki w wyznaczone przez partnera miejsce. Przesyłki trafiają do Veracomp następnego dnia. Rozliczenie odbywa się na podstawie wystawionej pod koniec każdego miesiąca faktury.

Veracomp to ogólnopolski dystrybutor technologii teleinformatycznych. Dostarcza produkty i rozwiązania wzbogacone o usługi biznesowe.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Nowa usługa dla partnerów Veracomp