Nowa wizja Góraszki

opublikowano: 26-09-2019, 22:00

Spółka Ceetrus Polska zaprezentowała kolejne wizualizacje centrum handlowo-rozrywkowego w Góraszce pod Warszawą.

W miejscu lotniska znanego z pokazów lotniczych powstaje centum handlowe i park rozrywki.
Zobacz więcej

ROZRYWKA I ZAKUPY:

W miejscu lotniska znanego z pokazów lotniczych powstaje centum handlowe i park rozrywki. Fot. ARC

W ramach planowanej przez nią inwestycji na działce o powierzchni 28 ha powstanie wielofunkcyjny obiekt łączący ofertę różnych najemców handlowych z możliwością aktywnego spędzenia wolnego czasu i z rozrywką. Kompleks o powierzchni 77 tys. m kw. z możliwością rozbudowy ma być wybudowany do 2022 r. Główny inwestor zaplanował 56 tys. m kw. na działalność handlową, gdzie znajdą się lokale dla około 120 sklepów. Część przeznaczona na rozrywkę i odpoczynek zajmie 21 tys. m kw., czyli około 27 proc. powierzchni. Powstaną w niej m.in. strefy kulinarna i relaksu, wielosalowe kino, nowoczesny klub fitness itp. Na terenie kompleksu znajdą się również stacja benzynowa i restauracje typu drive-thru. Obecność w inwestycji potwierdzili już strategiczni partnerzy — Leroy Merlin oraz park rozrywki Majaland, oparty na świecie bajkowej Pszczółki Mai. Majaland jest inwestycją planowaną przez holenderskiego inwestora Momentum Capital oraz Plopsa Group, operatora parku rozrywki Majaland Kownaty w woj. lubuskim.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu