Nowe polisy dla klientów PKO BP

opublikowano: 12-07-2013, 00:00

Bank PKO BP wprowadził do oferty dwa nowe ubezpieczenia dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Ubezpieczenie codziennych płatności zostało przygotowane we współpracy z Cardif i umożliwia zachowanie ciągłości stałych opłat (czynsz i fundusz remontowy, opłaty za energię elektryczną, gaz, centralne ogrzewanie, wodę i kanalizację, wywóz śmieci, usługi ochroniarskie, abonament radiowo-telewizyjny, stacjonarne usługi telekomunikacyjne, a nawet minimalne wymagane prawem składki do ZUS), m.in. w sytuacji, gdy przedsiębiorca nie może prowadzić działalności w wyniku czasowej niezdolności do pracy.

Drugi produkt, ubezpieczenie ochrony prawnej przygotowane z Ergo Hestią, umożliwia skorzystanie z profesjonalnej pomocy prawnej w przypadku wystąpienia problemów lub sporów prawnych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Ubezpieczenie chroni przed ryzykiem ponoszenia kosztów, opłat i wydatków związanych z ochroną interesów prawnych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu