Nowe stare w Ecorenie

ES
opublikowano: 2008-10-09 00:00

Spółka zależna KGHM nadal zarządzana będzie przez Mariusza Bobera. W konkursie wystartowało kilkunastu kandydatów, ale nikt z nich nie zdeklasował obecnego prezesa.

— Komisja konkursowa zdecydowała, że jest on najlepszą osobą na to stanowisko, dlatego pozostanie w firmie — mówi Przemysław Ziółek z biura prasowego KGHM.

Konkurs budził wiele kontrowersji, bowiem po objęciu prezesury KGHM przez Mirosława Krutina Ecoren wskazywano jako spółkę dobrze zarządzaną, w której nie będzie czystek. Po kilku miesiącach jednak ogłoszono konkurs.