Nowi gracze w SSSE

opublikowano: 14-12-2012, 00:00

Twin Glass i Cezar-Nord Plast — to nowe firmy, które będą inwestowały w Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Kolejne przedsiębiorstwa dostały pozwolenia na prowadzenie działalności w największej specjalnej strefie ekonomicznej w północno-wschodniej Polsce. To producent okien i profili okiennych Twin Glass oraz wytwarzający produkty z tworzyw sztucznych Cezar-Nord Plast.

Twin Glass z Augustowa planuje zainwestować na terenie strefy ponad 4 mln zł. Firma zgodnie z zezwoleniem do grudnia 2015 r. wzniesie budynek i zakupi nowe linie produkcyjne. Budowa zakładu o powierzchni 3 tys. mkw. rozpocznie się na początku przyszłego roku. Twin Glass deklaruje też zatrudnienie co najmniej 15 osób.

Plany Cezar-Nord Plast dotyczące suwalskiej strefy to inwestycje rzędu 3,6 mln zł do końca przyszłego roku. Firma produkująca podkłay pod panele podłogowe zatrudniała 7 osób, do których po uzyskaniu zezwolenia na działalność w SSSE dołączy 10 kolejnych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Nowi gracze w SSSE