Nowy kontrakt ABM Solid

KSA
opublikowano: 31-03-2010, 00:00

Firma za ponad 19 mln zł

Firma za ponad 19 mln zł

zbuduje supernowoczesną siedzibę Karpackiej

Spółki Gazownictwa.

Budowlana spółka zdobyła ambitny kontrakt. Za ponad 19 mln zł wybuduje nową siedzibę Karpackiej Spółki Gazownictwa w Tarnowie. Budynek będzie wyposażony w innowacyjny system trigeneracyjny, zaopatrujący obiekt w energię elektryczną i cieplną oraz tzw. wodę lodową służącą do chłodzenia w okresie letnim. Źródłem energii będzie gaz ziemny, a wytwarzanie wszystkich mediów odbywać się będzie na miejscu w budynku.

— To unikatowe rozwiązanie w skali kraju, które bardzo dobre perspektywy. Kontrakt pokazuje, że jesteśmy postrzegani jako wiarygodny wykonawca inwestycji, w których istotną rolę odgrywa ochrona środowiska — mówi Marek Pawlik, prezes ABM Solid.

Obiekt o powierzchni użytkowej blisko 4 tys. mkw. wyposażony będzie w systemy teleinformatyczne, zdalnego monitoringu oraz sterowania. ABM Solid na jego wykonanie ma dwa lata. Wartość portfela zamówień spółki na ten rok to około 300 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KSA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu