Nowy szef RN KGHM

DI
opublikowano: 26-03-2010, 13:06

Jacek Kuciński został przewodniczącym Rady Nadzorczej KGHM. Zastąpił na tym stanowisku Marka Trawińskiego. 

Jacek Kuciński pełnił do tej pory funkcję wiceprzewodniczącego oraz pełniącego obowiązki przewodniczącego, po tym jak z zasiadania w Radzie, 17 lutego, zrezygnował Marek Trawiński. Wiceprzewodniczącym został Marcin Dyl, natomiast sekretarzem pozostał Marek Panfil.

- Zależy mi na dobrej współpracy z zarządem Polskiej Miedzi. Mam na myśli konstruktywną współpracę mającą na celu dobre zarządzanie i rozwój spółki – powiedział po wyborze przewodniczący Jacek Kuciński.

Jacek Kuciński jest kierownikiem „Zespołu Studiów Strategicznych w zakresie Nowoczesnych Technologii” Instytutu Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk oraz dyrektorem Ośrodka Foresightu Zaawansowanych Technologii, Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii.

Nowy szef Rady Nadzorczej KGHM jest doktorem nauk technicznych w zakresie elektrotechniki. Założył Polskie Stowarzyszenie Menadżerów i Administratorów Projektów Europejskich „POLMA” , którego jest prezesem. Jest autorem i współautorem wielu międzynarodowych programów badawczych i naukowotechnicznych oraz prekursorem prowadzenia programów foresight w Polsce.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane