Czytasz dzięki

Nowy szef SAP Polska

opublikowano: 03-05-2020, 22:00

Od 1 maja maja stanowisko dyrektora zarządzającego SAP Polska objął Thomas Duschek. Z marką SAP jest związany od 2013 r.

Był odpowiedzialny za obsługę klientów w sektorach produkcyjnym oraz motoryzacyjnym. Wspierał transformację cyfrową grupy Schwarz — właściciela takich marek detalicznych, jak Lidl i Kaufland.

— Thomas Duschek ma bogate doświadczenie w przekształcaniu firm w inteligentne przedsiębiorstwa. Rozwinął też długotrwałe partnerstwa strategiczne, podnosząc rolę SAP w transformacji cyfrowej swoich klientów. Dzięki doświadczeniu, zorientowaniu na klienta i pozytywnemu nastawieniu w znacznym stopniu przyczyni się do rozwoju naszej organizacji w Polsce — mówi Reinhard Schwarz, dyrektor zarządzający klastra centralnego SAP CEE.

Thomas Duschek z wykształcenia jest inżynierem informatyki, absolwentem MBA w Henley Business School. Przed dołączeniem do SAP przez 13 lat pracował w IBM i HP jako kluczowy menedżer odpowiedzialny za rynek sprzętu, oprogramowania i usług. SAP Polska to lider rynku rozwiązań IT dla biznesu.

Nowy szef SAP Polska zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Gibasa, który dyrektorem był od sierpnia 2019 r. 

a9c2adc0-8c30-11e9-b683-526af7764f64
Newsletter ICT
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE
Newsletter ICT
autor: Grzegorz Suteniec
Wysyłany raz w tygodniu
Grzegorz Suteniec
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Grzegorz Suteniec

Polecane