Nowy wymiar bankowości

opublikowano: 10-02-2015, 00:00

14.02 - do tego dnia można nadsyłać zgłoszenia do konkursu Digital Banking. Do zdobycia są nagrody pieniężne i zaproszenie do udziału w targach CeBIT 2015.

Trwa nabór do konkursu dla innowatorów IT — DigITal Banking. W puli nagród jest wyjazd na targi CeBIT 2015 w Hanowerze.

Format startupowego, międzynarodowego konkursu CODE_n doczekał się pierwszej polskiej wersji. Do DigITal Banking — zmagań, które w tym przypadku będą skierowane do uczestników indywidualnych — zapraszają firmy Rule Financial oraz GFT. — Czekamy zwłaszcza na rozwiązania, które wprowadzą nową wartość do bankowości inwestycyjnej. Nie zapominajmy, że to dziedzina związana z największymi ośrodkami finansowymi na świecie, takimi jak Wall Street czy londyńskie City. Technologie umożliwiające precyzyjną analizę danych są niezbędne do zapewnienia najwyższej jakości usług klientom, którzy codziennie wykonują operacje na kwotach sięgających kilkunastu milionów dolarów — zaznacza Piotr Kania, dyrektor zarządzający GFT Polska. Zgłoszenia można nadsyłać do 14 lutego 2015 r. Na autorów najciekawszych projektów czekają nagrody pieniężne — łącznie 40 tys. zł, oraz zaproszenie do udziału w targach CeBIT 2015 w Hanowerze. Konkurs stwarza okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i przedstawienia się inwestorom. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu