Nuke Zoners wracają

Kamil Zatoński
opublikowano: 20-12-2004, 00:00

To był udany tydzień dla uczestników SIGG. Na pierwsze miejsce wróciła drużyna Nuke Zoners.

Walka o pierwszą pozycję po jedenastym tygodniu Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej trwała do samego końca. Jeszcze w czwartek na czele była drużyna George Piotrków z ZSP w Piotrkowie Trybunalskim, ale na finiszu wyprzedziła ją ekipa Nuke Zoners z LO im. Mieszka I w Świnoujściu, której portfel od początku gry zyskał na wartości już 11,42 proc. A jeszcze tydzień wcześniej stopa zwrotu wynosiła niewiele ponad 5 proc, co dawało szóstą pozycję w stawce blisko 1100 drużyn.

Upadki i wzloty nadal przeżywa poprzedni lider, Szlachta 2004 z Powiatowego Zespołu Szkół w Lędzinach. Po 10 tygodniu zespół ten awansował ze 199 pozycji na pierwszą, by po 11 tygodniach gry spaść aż na 722 miejsce. Drużyna Szlachty już cztery razy bywała na podium, by później je szybko opuścić. Wygląda na to, że ma dość słabo zdywersyfikowany portfel i każdy spadek wartości przynajmniej jednego z posiadanych walorów mocno przekłada się na wynik zespołu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Nieruchomości / Nuke Zoners wracają