O RODO dla mikrofirm

opublikowano: 08-07-2018, 22:00

12 lipca w łódzkim Idea Hubie na rynku Manufaktury odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców na temat unijnego Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

12 lipca w łódzkim Idea Hubie na rynku Manufaktury odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców na temat unijnego Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, jak zabezpieczyć swój biznes przez karami, które mogą być efektem niestosowania się do nowych przepisów, a także w jakich przypadkach powinni poprawić swoje działania w tym zakresie.

Spotkanie poprowadzi Wojciech Wawrzak, prawnik, autor bloga praKreacja.pl, który pomaga twórcom, przedsiębiorcom, freelancerom, sklepom internetowym, start-upom oraz innym przedstawicielom branży kreatywnej i e-commerce. Omówi on najważniejsze problemy związane z RODO oraz strategie postępowania dla małych przedsiębiorców, którzy mają ograniczony budżet na wdrożenie nowych zasad związanych z unijnym rozporządzeniem. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Zapisywać się można pod adresem drewnowska@ihub.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy