Obamowie będą produkować treści Netflixa

opublikowano: 22-05-2018, 22:00

Netflix ogłosił, że były prezydent USA i jego żona Michelle będą robić dla niego programy i filmy.

Stanie się tak dzięki zawarciu „wieloletniego kontraktu”. Jego szczegóły nie zostały ujawnione. Informacje dotyczące programów i filmów mają zostać ogłoszone wkrótce.

Fot. Bloomberg

Barack Obama i jego żona Michelle założyli w tym celu firmę Higher Ground Productions. „Jedną z prostych przyjemności czasu pełnienia przez nas służby publicznej było spotykanie wielu fascynujących ludzi z różnych sfer życia i pomaganie im w dzieleniu się doświadczeniem z szeroką publicznością.

To dlatego Michelle i ja jesteśmy tak podekscytowani współpracą z Netflixem. Mamy nadzieję wspierać kreatywne głosy, które są w stanie promować większą empatię i zrozumienie między narodami oraz pomagać im dzielić się swoimi historiami z całym światem” — głosi oświadczenie wydane przez Baracka Obamę. Na koniec 2017 r. serwis streamingowy Netflix miał na świecie 118 mln klientów. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś

Polecane