Od strategii do wdrożenia

opublikowano: 29-05-2018, 22:00

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłosiła konkurs dotacyjny dla firm z sektora MŚP, którzy prowadzą działalność w makroregionie Polski Wschodniej.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłosiła konkurs dotacyjny dla firm z sektora MŚP, którzy prowadzą działalność w makroregionie Polski Wschodniej. Przedstawiciele biznesu będą mogli przeznaczyć granty z działania 1.4 POPW („Wzór na konkurencję”) na przeprowadzenie audytu wzorniczego i opracowanie strategii wzorniczej. Do zgarnięcia jest 5 mln zł.

Warto podkreślić, że strategia powinna zawierać m.in. informacje o firmie, jej otoczeniu i trendach rynkowych, a także odpowiadać na pytanie, jak obecnie firma wykorzystuje wzornictwo w swojej działalności i jak mogłoby to robić, aby zwiększyć konkurencyjność i pozycję na rynku. Projekt powinien wpisywać się w jedną z regionalnych inteligentnych specjalizacji wspólnych dla co najmniej dwóch województw makroregionu Polski Wschodniej. Maksymalny grant na przedsięwzięcie to 100 tys. zł.

WAŻNA DATA

12.09 Od tego dnia firmy MŚP będą mogły składać wnioski o dotacje z działania 1.4 POPW. Nabór zakończy się 19 grudnia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu