Odrestauruj gotycki kościół

KA
opublikowano: 20-03-2012, 00:00

Złap kontrakt

Parafia Rzymsko-Katolicka św. Jadwigi Królowej w Kmiecinie, w imieniu której działa gdyńskie Biuro Obsługi Zamówień Publicznych Małgorzaty Poluchowicz, szuka wykonawcy prac konserwatorskich związanych z remontem dachu i jednej ze ścian gotyckiego kościoła. O kontrakt mogą zabiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przy obiektach wpisanych do rejestru zabytków przynajmniej po jednym zleceniu polegającym na wymianie pokrycia dachowego na dachówkę ceramiczną oraz pracach konserwatorskich lub restauratorskich w zakresie detalu architektonicznego i powierzchni ceglanych. Do prowadzenia prac konserwatorskich i kierowania robotami budowlanymi muszą zatrudniać osoby z odpowiednimi uprawnieniami ministra kultury i dziedzictwa narodowego. Wadium nie jest wymagane. Roboty mają być objęte przynajmniej trzyletnią gwarancją. Zamawiający dopuszcza udzielenie wybranemu wykonawcy zamówień uzupełniających o wartości do 50 proc. zamówienia podstawowego.

WAŻNA DATA

3.04

Tego dnia o godz. 10 Biuro Obsługi Zamówień Publicznych przestanie przyjmować oferty. Ich jawne otwarcie nastąpi 2,5 godziny później na plebanii parafii, w której będą prowadzone roboty.

Kontakt:

Małgorzata Poluchowicz tel./fax: 58-620 82 31 tel. kom.: 515 188 854 e-mail: biuro@bozp.com.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane