Odwodnij fundamenty

KA
opublikowano: 16-07-2012, 00:00

Złap kontrakt

Zakład Gospodarki Komunalnej w Konstancinie- Jeziornie, w powiecie piaseczyńskim, ogłosił dwa przetargi na remonty dwóch zarządzanych przez siebie budynków. Pierwszy dotyczy wykonania izolacji przeciwwilgociowej ław i ścian fundamentowych, drugi — wymiany więźby dachowej, obróbek blacharskich i remontu kominów. Na realizację prac w obu przypadkach przewidziano 60 dni od podpisania umowy. Roboty mają być objęte trzyletnią gwarancją. Potencjalnym wykonawcom nie są stawiane żadne szczególne warunki, które ograniczałyby udział w postępowaniach przetargowych. Zamawiający nie oczekuje nawet wpłaty wadium. Wymaga natomiast, by oferty były składane na kartkach formatu nie większego niż A4. W obu przypadkach wybrani wykonawcy będą musieli zabezpieczyć należyte wykonanie umowy kwotą równą 10 proc. ceny całkowitej podanej w ofercie. Zamawiający zapłaci za roboty w ciągu 21 dni od otrzymania faktury.

WAŻNA DATA

26.07

Tego dnia mija termin składania ofert w obu przetargach. Na odwodnienie fundamentów o godz. 9, na wymianę więźby o 9.15. Oferty będą otwierane kwadrans po upływie terminu ich składania.

Kontakt:

Grzegorz Markiewicz tel.: 22-756 42 51 wew. 29

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu