ODWOŁANY

DI
opublikowano: 09-02-2007, 00:00

Stanisław Trzop

były członek zarządu PERN Przyjaźń

Rada nadzorcza odwołała go 7 lutego z funkcji członka zarządu i dyrektora ds. technicznych. Dlaczego? Być może sprawa ma związek z problemami przy realizacji trzeciej nitki rurociągu Przyjaźń. Rada nie chce jednak skomentować, czy kwestia budowy ropociągu wpłynęła na odwołanie dyrektora Trzopa.

— Decyzja nie wpłynie na termin realizacji trzeciej nitki. Terminy jego budowy zostaną dotrzymane. Dwa odcinki będą gotowe w lipcu, całość — do końca tego roku — mówi Przemysław Wipler, szef rady nadzorczej spółki.

CV Stanisław Trzop od ponad 30 lat związany jest z sektorem naftowym i gazowniczym. Ma duże doświadczenie w budowie ropociągów, gazociągów i terminali gazowych. Pracował m.in. w Turcji, Chinach, Nigerii, Kuwejcie i Tajlandii. Od lipca do sierpnia 2006 r. sprawował funkcję p.o. prezesa PERN.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy