Oferta TP: telefon przez internet

ŁD
opublikowano: 10-01-2006, 00:00

Od początku przyszłego miesiąca abonenci Telekomunikacji Polskiej (TP) będą mogli korzystać z usług tzw. telefonii internetowej (rozmowy telefoniczne transmitowane są przez łącza internetowe) pod nazwą Neostrada Voice. Oferta jest przeznaczona dla użytkowników Neostrady. Rozmowy będą prowadzili albo przez zwykłą linię telefoniczną, albo przez internet.

Ostateczny kształt oferty nie został jeszcze opracowany. Wiadomo tylko, że użytkownik telefonii internetowej będzie płacił wyższy abonament za Neostradę. Stawki za połączenia telefoniczne przez internet będą nieco niższe niż przez tradycyjną linię telefoniczną. TP, przynajmniej na początku, nie zamierza jednak proponować stawek tak niskich, jakie są w innych systemach telefonii internetowej w Polsce. TP nie liczy na duże przychody, chce raczej odzyskać klientów, którzy przestali korzystać z analogowych linii telefonicznych na rzecz różnych systemów telefonii internetowej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁD

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Oferta TP: telefon przez internet