Okazja do promocji w Japonii

opublikowano: 15-02-2018, 22:00

Enterprise Europe Network zaprasza przedsiębiorców do udziału w polskim stoisku podczas międzynarodowych targów teleinformatycznych Japan IT Week, które odbędą się między 9 a 11 maja w Tokio.

 Ma ono promować polską branżę ICT wśród zagranicznych odbiorców. Firmy mogą skorzystać z niego niezależnie od tego, czy są indywidualnymi wystawcami, czy zwiedzającymi. Promować się na stoisku mogą również firmy, które nie wezmą osobistego udziału w targach. Będą na nim prezentowane materiały reklamowe takie jak ulotki i wyświetlane filmy. Oprócz tego odbędą się bezpośrednie spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi. W celu uzyskania wstępu na targi trzeba zarejestrować się wcześniej online na stronie wydarzenia i wydrukować bilet. Natomiast firmy zainteresowane skorzystaniem z promocji na polskim stoisku powinny zgłosić się e-mailowo na adres: magdalena_zwolinska@ parp.gov.pl. Udział w wydarzeniu i promocja w jego trakcie są bezpłatne.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu