Osobowość i wiedza

Agata Szenderowska-Morgen
opublikowano: 27-04-2007, 00:00

W Elea Polska współpracuję z firmą szkoleniową PDC Consensus, którą dobrze znam i której ufam. Ma ona doświadczenie w branży wielkiej dystrybucji, w której pracownicy sklepów biorą udział w wielu szkoleniach wewnętrznych. Dla mnie najistotniejsze jest to, by trenerzy umieli nie tylko szkolić menedżerów, ale też nauczyli ich przekazywania wiedzy.

Gdy zaczynałam karierę zawodową, wzięłam udział w szkoleniu z umiejętności menedżerskich oraz prezentacji, które pamiętam do dziś. Prowadziła je firma Dynargie. Nie skupiano się na nim na teorii, lecz na praktycznym zastosowaniu umiejętności. W malutkich grupach każdy z uczestników brał udział w sytuacji czynnej, np. w dokonywaniu oceny pracowniczej i poddawaniu się samemu ocenie. Takie symulacje pozwalają zrozumieć ważne elementy w pracy menedżera. Profesjonalizm i osobowość trenera były szalenie ważne. Do dziś korzystam ze zdobytej wtedy wiedzy, chociaż od tamtej pory minęło 10 lat.

Agata Szenderowska-Morgen

dyrektor personalny Elea Polska

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Agata Szenderowska-Morgen

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Osobowość i wiedza