PB: Są nieprawidłowości w DM IDMSA; IDM: to kuriozalne

(Tadeusz Stasiuk)
18-09-2006, 10:45

Dowiedzieliśmy się, że krakowska policja bada pewne posunięcia DM IDMSA. Zarząd domu maklerskiego odpiera zarzuty.

Szefowie Domu Maklerskiego IDMSA to skuteczni gracze. Ich firma rośnie jak na drożdżach. Ale dość kontrowersyjnie.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że krakowscy funkcjonariusze policji prowadzą działania operacyjne, weryfikujące pewne posunięcia Domu Maklerskiego IDMSA. Które? Tego nie wiemy. Do nas sygnały o rzekomych nieprawidłowościach w tym krakowskim domu maklerskim docierały od miesięcy.

Dlatego poprosiliśmy o spotkanie prezesa IDMSA Grzegorza Leszczyńskiego i wiceprezesa Rafała Abratańskiego. Zaproszenie przyjął ten pierwszy. Wysłaliśmy zagadnienia, o które chcielibyśmy zapytać. W zeszły piątek zjawił się w towarzystwie doradcy, Macieja Gorzelińskiego. Rozmawialiśmy ponad dwie godziny. Zapis odpowiedzi wysłaliśmy do autoryzacji. Wieczorem prezes IDM jej odmówił (zamieszczamy oświadczenie). Szkoda.

Za to zarząd IDM SA ustosunkował się do poniedziałkowej publikacji Pulsu Biznesu w komunikacie giełdowym, zarzucając autorowi tekstu niekompetencje i nierzetelność.

Pełen komunikat IDM można znaleźć TUTAJ.

Artykuł "Pulsu Biznesu" można przeczytać TUTAJ.

Zapraszamy do lektury!

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Tadeusz Stasiuk)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / PB: Są nieprawidłowości w DM IDMSA; IDM: to kuriozalne