Pekao SA oferuje ekskluzywną kartę

Beata Tomaszkiewicz
29-06-2001, 00:00

Pekao SA oferuje ekskluzywną kartę

Po trzech i pół roku od pierwszych zapowiedzi bank Pekao SA wprowadził kartę World Signia - najbardziej ekskluzywną kartę na świecie.

Nie będzie ona wydawana każdemu klientów. By ją otrzymać, nie wystarczy także dużo zarabiać, trzeba zarabiać bardzo dużo. Na całym świecie plastik ten jest wydawany tylko ściśle wyselekcjonowanemu gronu najlepszych klientów.

Pomimo że karta ta jest w ofercie MasterCadr od czterech lat i obecnie wydają ją 32 banki z różnych państw ma ją w portfelach 20 tys. osób — czyli średnio po 625 osób z każdego kraju.

Także Pekao SA zapowiada, że zamierza wydawać ją nielicznym. Propozycje jej otrzymania dostanie na razie góra tysiąc osób.

Karta nie jest tania — roczna opłata za jej używanie wynosi 900 zł, a oprocentowanie kredytu — 33 proc. w skali roku. W zamian można dostać praktycznie nieograniczony limit kredytowy, choć na razie dla bezpieczeństwa Pekao SA ustaliło jego górną granicę na poziomie 200 tys. zł. Każdy właściciel Signi otrzymuje swojego opiekuna finansowego ze Światowego Centrum Obsługi Kart World Signia. Wraz z tym plastikowym pieniądzem klient dostaje karty Executive Club International, będące przepustką do sieci luksusowych prywatnych klubów na całym świecie. Dostaje także karty Priority Pass, których posiadacze wraz z osobami towarzyszącymi mogą korzystać ze specjalnych wydzielonych pomieszczeń wypoczynkowych na lotniskach.

Do karty dołączone jest także odpowiednio wysokie ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w podróżach, którym objęty jest jej właściciel i jego najbliższa rodzina.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Beata Tomaszkiewicz

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Pekao SA oferuje ekskluzywną kartę