Pekin czeka na polskie firmy

opublikowano: 05-02-2013, 00:00

Pięciodniowa misja do Chin to dla polskich przedsiębiorców okazja na nowe kontakty i kontrakty.

Przedsiębiorcy z Polski mogą wyjechać do Państwa Środka, gdzie czekają na nich bezpośrednie spotkania z tamtejszymi firmami. Misja do Pekinu odbędzie się od 18 do 22 marca. To szansa, aby poznać nowych kontrahentów, zobaczyć, jak wygląda chiński rynek, i omówić możliwości wzajemnej współpracy. Wydarzenie organizują China Economic Development Exchange Association (CEDEA) oraz izba handlowa SCC Silesia z Wrocławia. Nie ma żadnego ograniczenia, jeśli chodzi o branże, których będzie dotyczyć misja — udział mogą wziąć przedsiębiorcy ze wszystkich sektorów.

W spotkaniach wezmą udział tylko wyselekcjonowane chińskie firmy. Zostaną one wybrane na podstawie ankiet wypełnianych przez polskich przedsiębiorców zainteresowanych misją.

Misja obejmuje także wykłady i konsultacje prowadzone przez przedstawicieli CEDEA. Organizatorzy wyręczają polskie firmy w wielu formalnościach, m.in. zajmują się procedurą wizową, zakwaterowaniem i ubezpieczeniem. Przygotują też spotkania z chińskimi kontrahentami, podczas których polscy przedsiębiorcy będą mogli liczyć na pomoc tłumaczy.

Ale nic za darmo — koszt udziału jednej osoby w misji to 7,6-9 tys. zł netto, jednak przedsiębiorcy mogą ubiegać się o zwrot części wydatków z programu promocji (co ważne, wnioski w tej sprawie można składać tylko do połowy lutego). Ze zgłoszeniem udziału lepiej nie czekać na ostatnią chwilę — liczba uczestników misji jest ograniczona. Szczegółów na temat programu i warunków udziału udzielają organizatorzy wyjazdu.

28.II

Tego dnia lista zgłoszeń zostanie zamknięta.

WIĘCEJ INFORMACJI

SCC Silesia Izba Handlowa ul. Walerego Sławka 3 51-690 Wrocław tel.: +71 707-11-52 faks: +71 707-12-87 www.scc.org.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu