PGNiG wspiera start-upy

opublikowano: 19-07-2016, 22:00

Nabór do drugiej edycji Warsztatów Innowacyjnych Pomysłów

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) ogłosiło nabór do drugiej edycji Warsztatów Innowacyjnych Pomysłów. Uczestnicy będą pracować nad rozwiązaniami, które można wdrożyć w spółce organizatora.

— Nabór skierowany jest do przedsiębiorstw oferujących produkt lub usługę gotową do demonstracji w warunkach operacyjnych PGNiG Obrót Detaliczny — wyjaśnia Łukasz Kroplewski, wiceprezes zarządu PGNiG ds. rozwoju.

Wyzwania, z jakimi przyjdzie się zmierzyć uczestnikom warsztatów, to m.in. rozwój oferty dla domu i biznesu w zakresie dostarczania usług sieciowych, rozwój elektronicznych i automatycznych kanałów obsługi klienta czy nowe rozwiązania w obszarze technologii LNG i CNG. Jest o co powalczyć — w poprzedniej edycji wydarzenia wybrane zostały trzy projekty, które mają szansę na pilotażowe wdrożenie.

WAŻNE DATY

16.09.2016

Tego dnia upływa termin nadsyłania zgłoszeń do Warsztatów Innowacyjnych Pomysłów, organizowanych przez PGNiG. Nabór jest prowadzony za pomocą Platformy Transferu Technologii ARP.

6.10.2016

Tego dnia rozpoczną się warsztaty dla innowacyjnych start-upów i przedsiębiorców z sektora MSP, rozwijających technologie, które mogłyby zostać wdrożone w spółce PGNiG.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane