Philips Lighting zatrudni 120 osób w Łodzi

AR
opublikowano: 06-10-2017, 09:24
aktualizacja: 06-10-2017, 09:28

Philips Lighting, jeden ze światowych liderów branży oświetleniowej, uruchomi w Łodzi Centrum Usług Finansowych.

Łódzkie centrum Philips Lighting zatrudni 120 osób i będzie odpowiedzialne za procesy księgowe i finansowe wszystkich europejskich oddziałów firmy. Poprzez konsolidację wszystkich procesów w jednym miejscu w Europie, w Łodzi, Philips Lighting chce zwiększyć wydajność i efektywność biznesową. Firma już wcześniej otworzyła w Łodzi centrum transakcyjne, które zostało w 2007 roku przejęte przez Infosys BPO Ltd.

- Dziękuję za zaufanie naszemu miastu ponownie. To kolejna decyzja biznesowa, która pokazuje, że Łódź ma dobrych specjalistów, dobre położenie i przyjazną atmosferę do rozwijania tutaj biznesu - powiedziała prezydent Łodzi Hanna Zdanowska w czwartek podczas oficjalnego spotkania inaugurującego nową działalność firmy.

Rekrutacja pracowników jest już w toku. Philips Lighting korzysta w tej kwestii ze wsparcia firmy Experis (ManpowerGroup).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu