Piękna wynajęta

Aleksandra Jakubowicz
opublikowano: 28-08-2017, 22:00

Powojenna kamienica Piękna 68 w Warszawie, której zarządcą jest firma doradcza JLL, zyskała dwóch najemców: Cenatorium i Leinonem Poland, którzy zajęli łącznie trzy piętra.

 — Zdecydowaliśmy się na Piękną 68 ze względu na idealny adres w stylowej części Śródmieścia. Bardzo ważne jest też sąsiedztwo Politechniki Warszawskiej, z którą współpracujemy. Biuro w odnowionej powojennej kamienicygwarantuje niepowtarzalny klimat i, mamy nadzieję, inspirację — mówi Katarzyna Jedlińska, szefowakomunikacji w Cenatorium. Piękna 68 to sześciokondygnacyjny budynek z 1,6 tys. mkw. powierzchni biurowej. Został oddany do użytku w 1948 r. i gruntownie wyremontowany w 2014 r. — Popularność zyskują mniejsze biura w prestiżowej śródmiejskiej lokalizacji. Kameralne, odnowione obiekty, takie jak Piękna 68, odpowiadają na potrzeby najemców, zapewniając im komfort pracy i prowadzenia biznesu w centrum miasta — mówi Małgorzata Więcko, dyrektor w dziale zarządzania nieruchomościami, JLL.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aleksandra Jakubowicz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu