Pieniądze na biznesowy start

opublikowano: 05-07-2015, 22:00

Fundusz Kapitałowy Black Pearls VC wspólnie z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Ełku rozpoczęły projekt Startup Roadshow

Fundusz Kapitałowy Black Pearls VC wspólnie z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Ełku rozpoczęły projekt Startup Roadshow, w ramach którego poszukują atrakcyjnych i innowacyjnych pomysłów na biznes. Wyłonione w konkursie zespoły otrzymają 100 tys. zł na wprowadzenie konceptu na rynek. Fundusz nie wyklucza też większych inwestycji. Pomysłodawcom zaproponuje wspólne uruchomienie spółki. W zamian za finansowy i merytoryczny wkład obejmie 10 proc. udziałów w nowym biznesie.

Dodatkowo startupowcy będą mogli powalczyć o możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku i 30 tys. zł (nagroda ełckiego Parku i firmy Kode w konkursie „Twój startup — Twoja przyszłość”). Nabór projektów będzie prowadzony do 21 lipca 2015 r. Szczegóły są dostępne m.in. na stronie internetowej projektu: startuproadshow.pl. Dodatkowo z przedstawicielami funduszu będzie można porozmawiać podczas „Tygodnia Finansowego” na platformie Tokeo (od 13 lipca 2015 r.). Podpowiedzą, jak prowadzić i finansować biznes.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane