Pieniądze na nowy biznes

opublikowano: 03-12-2014, 00:00

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości we współpracy z Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego organizują otwarty konkurs „100 na biznes”, skierowany do innowacyjnych przedsiębiorców.

Poszukiwane są zwłaszcza projekty z zakresu ICT, medycyny, biotechnologii oraz chemii. Spośród zgłoszeń wybrane zostaną koncepty biznesowe, które zdaniem jury mają największe szanse na odniesienie rynkowego sukcesu. Najciekawsze otrzymają finansowe wsparcie w wysokości 100 tys. zł.

Za inwestycje będzie odpowiadać fundusz AIP Seed Capital, który w zamian za pieniądze na start obejmie 15 proc. udziałów w nowych spółkach. Nabór realizowany jest w ramach Działania 3.1 „Inicjowanie działalności innowacyjnej” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Rekrutacja będzie prowadzona do 21 grudnia 2014 r.

Spotkania inwestorskie z wybranymi start-upami odbędą się już w styczniu 2015 r. Szczegóły projektu są dostępne na stronie internetowej: www.100nabiznes.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Pieniądze na nowy biznes