Plany Ronson Development

MAS
opublikowano: 01-03-2011, 00:00

Nawet 12 osiedli chce budować w tym roku Ronson Development. Pewnych jest siedem, m.in. w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Nawet 12 osiedli chce budować w tym roku Ronson Development. Pewnych jest siedem, m.in. w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

W Warszawie przy ul. Jana Kazimierza na Woli Ronson planuje budowę osiedla, na którym ma być w sumie 600 mieszkań. Firma współpracuje tam z partnerem, który odsprzedał kontrolowanej przez nią spółce 58 proc. udziałów w tym projekcie. W pierwszym etapie, którego budowa zacznie się w połowie 2011 r., powstanie 167 lokali. Z kolei na Mokotowie przy ul. Magazynowej deweloper zacznie budowę osiedla Magellana. W pierwszym etapie powstanie 136 mieszkań, a docelowo około 270. W połowie roku ruszy też budowa osiedla 150 domów jednorodzinnych w Falentach. W ostatnim kwartale 2011 r. zacznie się natomiast sprzedaży mieszkań z kolejnych etapów osiedli Verdis na Woli i Sakura na Mokotowie.

Na początku drugiego kwartału Ronson ruszy z budową w poznańskich Tulcach. W szeregowych segmentach (w każdym po dwa mieszkania) będzie 250 mieszkań. W pierwszym etapie powstanie 15 szeregowców. Dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania będą miały od 56 do 94 mkw. W tym roku w Poznaniu deweloper planuje też rozpoczęcie budowy 228 mieszkań w dzielnicy Jeżyce.

Nowe osiedla Ronson chce wybudować również we Wrocławiu i w Szczecinie. W stolicy Dolnego Śląska w czwartym kwartale planuje kolejny etap osiedla Impressio.

— Pracujemy nad 12 inwestycjami. Większość powinniśmy zdążyć wprowadzić do sprzedaży do końca roku. Zakładamy, że w tym roku uda nam się sprzedać ponad 500 mieszkań — zapowiada Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu w Ronson Development.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu