Plus i Cyfrowy Polsat bliżej

MEW
opublikowano: 11-04-2012, 15:41

Polkomtel i Cyfrowy Polsat rozpoczynają wzajemną sprzedaż usług. Chcą przyciągnąć nowych i utrzymać dotychczasowych klientów rabatami i promocjami.

Cyfrowy Polsat i Polkomtel, operator sieci Plus, rozpoczynają dziś wzajemną sprzedaż usług. 

Oferta platformy satelitarnej ma być dostępna w blisko 200 salonach sieci Plusa, a oferta telefonii komórkowej Polkomtela – w ok. 200 salonach Cyfrowego Polsatu.

- W drugiej połowie roku wzajemna sprzedaż usług obejmie całe sieci sprzedaży obu firm – napisały firmy w odrębnych komunikatach prasowych.

Firmy oferują też szereg dodatkowych benefitów dla klientów indywidualnych.

Jeśli abonent platformy satelitarnej będzie chciał dołączyć do Plusa, otrzyma do 100 dodatkowych minut co miesiąc na rozmowy w Plus Abonament lub do 8 zł do każdego minimalnego doładowania w Plus Mix.

Jeśli klient Plus Abonament oraz Plus Mix zdecyduje się na kupno pakietu Cyfrowego Polsatu, otrzyma możliwość korzystania z VoD o wartości do 40 zł miesięcznie. Wielkość przyznanej kwoty zależy od tego, na jaki pakiet telewizyjny klient zawarł umowę.

Klienci uprawnieni do przedłużenia umowy z platformą korzystający z usług telefonicznych w Plusie dostaną dodatkowy pakiet minut.

Jeśli klient Plusa przedłużający umowę nie chce nowego telefonu, może otrzymać bon o wartości do 60 zł miesięcznie do wykorzystania na dodane usługi telewizyjne CP (multiroom, VoD).

- Jeśli konsument zdecyduje się na zakup obu usług, dostanie podwójne prezenty – zarówno od Cyfrowego Polsatu, jak i od sieci Plus – czytamy w komunikacie.

Oferta ma być w przyszłości rozszerzana o nowe opcje. MEW

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MEW

Polecane