Po sztukę do biletomatu

opublikowano: 10-12-2017, 22:00

Na nietypowy pomysł wpadły władze Teatru Powszechnego w Łodzi.

Należąca do miasta scena wprowadza innowację: sprzedaż biletów na przedstawienia przez biletomat. Urządzenie jest dostępne w jednej z galerii handlowych. Zostało zintegrowane z systemem sprzedaży w kasie teatru i oferuje bilety na każdą wystawianą przez placówkę sztukę. Nietypowa usługa powstała we współpracy m.in. z serwisem Bilety24.

— To pierwsze tego typu urządzenie w mieście — poinformowała PAP Justyna Tomczak z teatru. Łódzki teatr poza tradycyjną formą oferował wcześniej także sprzedaż online. Ma również swoją aplikację mobilną i oferuje karty podarunkowe. Biletomat pozwoli na samodzielny zakup wybranych biletów z możliwością płatności kartą. Jak informuje dyrektor serwisu Bilety24 Michał Olkowski, Teatr Powszechny jest pierwszą instytucją kultury w Łodzi, która wprowadza nowe technologie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aleksandra Rogala

Polecane