Polacy chcą być nowocześni

Materiał sponsorowany
opublikowano: 2013-11-21 00:00

ROZMOWA Z MICHAŁEM SKOWRONKIEM,DYREKTOREM GENERALNYM NA POLSKĘ, UKRAINĘ, CZECHY I SŁOWACJĘ W MASTERCARD EUROPE

Jak ocenia pan innowacyjność polskiego sektora bankowego i podejście Polaków do nowinek technologicznych wykorzystywanych w bankowości?

Polska uważana jest za jeden z najbardziej innowacyjnych krajów, jeśli chodzi o nowoczesne systemy płatności. Jesteśmy jednym z liderów w Europie. Znajdujemy się również w ścisłej czołówce państw najdynamiczniej wprowadzających tego typu rozwiązania. Polacy płacą za pomocą kart rzadziej niż choćby Brytyjczycy. Wynika to z faktu, iż płatności bezgotówkowe pojawiły się na naszym rynku stosunkowo późno. Jednak, nie licząc tej ciągle niedającej się przekonać grupy, Polacy lubią nowinki technologiczne i coraz częściej korzystają z innowacyjnych form płatności bezgotówkowych. W przypadku transakcji zbliżeniowych udało nam się stworzyć dobrze działający system. Jesteśmy po Kanadzie, drugim krajem na świecie, jeśli chodzi o stosunek kart zbliżeniowych do wszystkich wydanych kart. Ponad 25 proc. transakcji w Polsce to PayPass.

W jakim kierunku będą szły zmiany?

Jesteśmy krajem wyróżniającym się pod względem wdrażania nowoczesnych technologii. Technologia PayPass odniosła u nas wielki sukces i dzięki dobrze rozwiniętej sieci akceptacji kojarzona jest właśnie z Polską. Nadal istnieje jednak segment tak zwanych klientów nieubankowionych,który jest w Polsce znaczący. Będziemy starać się zatem ułatwić im dostęp do gotówki, ponieważ — paradoksalnie — jest to pierwszy krok w kierunku rozwoju obrotu bezgotówkowego. Nie możemy też zapominać o działaniach edukacyjnych, których celem jest ukazanie zalet korzystania z innowacyjnych form płatności bezgotówkowych. Jeśli chodzi o kierunek rozwoju — tak naprawdę wyznaczają go sami konsumenci, którzy poszukają coraz nowych, wygodniejszych form płacenia. Będziemy starali się więc dalej rozwijać innowacyjne metody umożliwiające transakcje bezgotówkowe. Konsumenci będą mogli wybrać, które z nich odpowiadają im bardziej — te z wykorzystaniem telefonu z modułem NFC czy opierające się o platformę MasterCard Mobile.

Jakie są zalety i wady płacenia zbliżeniowego kartą urządzeniem mobilnym? Jak oceniają to Polacy?

Płatności zbliżeniowe są szybkie, wygodne i tak samo bezpieczne jak tradycyjne płatności kartą. Wystarczy zbliżyć kartę lub inne urządzenie zbliżeniowe do czytnika, który umożliwia tego rodzaju płatności. Jeśli kwota transakcji wynosi mniej niż 50 zł, nie musimy potwierdzać jej kodem PIN. Płatności zbliżeniowe są dobrym rozwiązaniem, gdy nie mamy lub nie lubimy nosić ze sobą gotówki. Jest to bezpieczniejsze i wygodniejsze rozwiązanie. Warto również podkreślić, że urządzenia i karty zbliżeniowe chronione są przez wiele zabezpieczeń wykorzystujących technologię mikroprocesorową. Dla każdej transakcji generowane są unikalne kody. Oprócz tego większość wydawców zapewnia ochronę transakcji zbliżeniowych w podobny sposób jak dla tradycyjnych transakcji kartowych. Myślę, że odpowiedzią na pytanie, jak Polacy oceniają płatności zbliżeniowe, są wyniki badania, przeprowadzonego przez dom badawczy Maison na zlecenie MasterCard, które wskazuje, że korzysta z nich już co czwarty Polak. Sama za siebie mówi również liczba kart zbliżeniowych — według danych Narodowego Banku Polskiego za pierwszy kwartał 2013 r. mamy ich już ponad 16 milionów.