Polnord chwali się wynikami

Marta Sieliwierstow
opublikowano: 15-06-2010, 00:00

Deweloper rozpoczyna budowę kolejnych osiedli mieszkaniowych i chwali się dobrymi wynikami w pierwszych miesiącach roku.

Deweloper rozpoczyna budowę kolejnych osiedli mieszkaniowych i chwali się dobrymi wynikami w pierwszych miesiącach roku.

W maju 2010 r. Grupa Polnord sprzedała 50 mieszkania, a od początku roku 217 — poinformowała firma.

— Taki wynik nas satysfakcjonuje. Osiągnęliśmy go między innymi dzięki poszerzeniu oferty. Pod koniec maja zaczęliśmy sprzedaż mieszkań w dwóch inwestycjach: kompleksie mieszkaniowym Ku Słońcu w Szczecinie i w sopockiej Rezydencji Łokietka. W czerwcu rozpoczynamy sprzedaż w trzech kolejnych inwestycjach: następnym etapie osiedla Tęczowy Las w Olsztynie, w Gdańsku przy ul. Myśliwskiej oraz we Wrocławiu, gdzie ruszyła budowa osiedla Innova — wymienia Jan Wagner, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Polnordzie.

Osiedle Innova powstaje u zbiegu ulic Pięknej, Nyskiej i Jesionowej 4 km od wrocławskiego rynku i 2 km od dworca głównego PKP i PKS. Będzie tam ponad 850 mieszkań. Budowę podzielono na pięć etapów. W pierwszym, który już się zaczął i potrwa 24 miesiące, powstanie 230 mieszkań o powierzchni od 32 do 75 mkw. Wszystkie będą dostępne w programie "Rodzina na swoim".

Projekt architektoniczny powstał we wrocławskiej pracowni APA Hupka. Za budowę odpowiada Fadesa Polnord, w której Polnord ma 49 proc. udziałów. Tą inwestycją Fadesa zaczyna działalność na wrocławskim rynku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Sieliwierstow

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu