Polska firma jedzie do Doliny Krzemowej

opublikowano: 13-08-2015, 22:00

Znany jest już pierwszy start-up, który weźmie udział w drugiej edycji programu Ready to Go, realizowanego przez ogólnopolską sieć centrów biznesu Business Link.

 Rywalizację o wyjazd — tym razem do Doliny Krzemowej, czyli zagłębia technologicznych start-upów — wygrała firma JadeZabiore.pl. Przedstawiciel spółki weźmie udział w spotkaniach z inwestorami i tamtejszymi przedsiębiorcami, będzie mógł sprawdzić ich reakcję na budowany przez niego koncept i nawiązać nowe kontakty.

JadeZabiore.pl to serwis internetowy, który w myśl idei sharing economy (ekonomii współdzielenia) łączy indywidualnych kierowców z osobami wysyłającymi przesyłki. Jedni dostają możliwość szybkiego i niedrogiego nadania korespondencji, drudzy zmniejszają koszty swojej podróży. W ramach Ready to Go można wyjechać również do Londynu, Szanghaju i Tel Awiwu. Po raz pierwszy konkurs jest otwarty również dla firm spoza sieci Business Linków.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Polska firma jedzie do Doliny Krzemowej