Pomorscy pracodawcy roku

opublikowano: 27-02-2017, 22:00

Statuetki siódmej edycji konkursu „Pomorski Pracodawca Roku” rozdane.

Organizator — Pracodawcy Pomorza — przyznaje ten tytuł za wyniki finansowo-ekonomiczne, przyjazne warunki pracy i upowszechnianie praktyki społecznej odpowiedzialności biznesu.

Przedsiębiorcy startowali w trzech kategoriach — małych, średnich i dużych firm. Wśród małych główną nagrodą za 2016 r. uhonorowano Biuro Usługowe Mario z Gdańska, wykonujące prace konserwacyjno-klinerskie na jednostkach morskich i platformach wiertniczych. Pozostali laureaci to trzy inne gdańskie firmy: Aste, MGB Pompy Instalacje oraz Olicon. Wśród średnich spółek zwyciężył Szkuner z Władysławowa, zajmujący się połowami na Bałtyku i przetwórstwem ryb. Nagrody otrzymali też: Gardner Aerospace Tczew oraz działające w Gdańsku Goyello i Solwit. Intel Technology Poland z Gdańska, tworzącemu podzespoły dla najnowszych urządzeń i technologii odpowiedzialnych za działanie chmur obliczeniowych, przypadła główna nagroda w kategorii dużych firm.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Iwona Jackowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu