Czytasz dzięki

Ponad 1 mln graczy „Blair Witch"

GSU
opublikowano: 25-06-2020, 15:38

W grę „Blair Witch” od Bloober Team, na wszystkich platformach oraz w ramach Xbox Game Pass, do tej pory zagrało ponad milion graczy.

– To rezultat między innymi starannie zaplanowanego planu marketingowego. Od czasu wydania Blair Witch podpisaliśmy liczne umowy z kluczowymi partnerami, w tym z Microsoftem. Ukazała się jej wersja pudełkowa. Otworzyliśmy się też na niezwykle znaczące rynki azjatyckie, na których bardzo ceni się horrory psychologiczne – mówi Piotr Babieno, prezes Bloober Team

Gra w sierpniu 2019 r. miała premierę na PC i Xbox One. W grudniu zadebiutowała na PS4. Dziś gra debiutuje na platformie Nintendo Switch.  Gra została zapowiedziana przez Nintendo na ich cyfrowym wydarzeniu oraz przez największy portal społeczności Nintendo na Świecie, Nintendolife, który pokazał ekskluzywnie materiał z wersji Switch..

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Polecane