Czytasz dzięki

Porsche przywoła wspomnienia z dawnych lat

W czasie spowolnienia spowodowanego pandemią Porsche szuka nowych sposobów na przyciągnięcie klientów.

Niemiecki producent sportowych samochodów zaprezentował model 911 targa 4S heritage design edition. Nazwa jest wprawdzie trudna do zapamiętania, ale mówi wszystko.

Nowy model można już zamawiać, ale w salonach znajdzie się dopiero jesienią. Trzeba się jednak spieszyć, bo Porsche wyprodukuje zaledwie 992 egzemplarze. Firma zaoferuje kupcom również specjalnie zaprojektowany chronograf.

— Dzięki modelom heritage design przywołujemy wspomnienia z lat 50., 60., 70. i 80. zarówno wśród klientów, jak też fanów. Żadna marka nie jest w stanie przełożyć tych elementów na współczesne, podobnie jak Porsche, ale w ten sposób spełniamy życzenia naszych klientów — mówi Oliver Blume, prezes Porsche.

Targa została ozdobiona stylistycznymi drobnostkami, które w pamięci miłośników marki przywoływać mają wspomnienie dawnych lat. Takimi elementami są na przykład złote logotypy.

81a6d2b2-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Cztery kółka
Newsletter na temat rynku motoryzacyjnego: premiery, nowości, branżowe ciekawostki.
ZAPISZ MNIE
Cztery kółka
autor: Łukasz Ostruszka
Wysyłany co dwa tygodnie
Łukasz Ostruszka
Newsletter na temat rynku motoryzacyjnego: premiery, nowości, branżowe ciekawostki.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Łukasz Ostruszka

Polecane