Potrzebni informatycy

DCZ
opublikowano: 03-01-2012, 10:24

Poszukiwani programiści HTML, JavaScript oraz PHP, najlepiej z minimum 2-letnim doświadczeniem.

EMIL PODLASZEWSKI

dyrektor IT w HolidayCheck Polska

HolidayCheck ma centralę w szwajcarskim Bottighofen. Oddziały firmy odpowiedzialne za sprzedaż, marketing i obsługę klienta mieszczą się także w Paryżu i Warszawie.

Ale nowy oddział informatyczny otworzymy w pierwszym kwartale 2012 r. w Poznaniu. Zatrudnimy w nim przede wszystkim wysokiej klasy programistów, architektów systemów informatycznych, specjalistów ds. interfejsu użytkownika oraz testerów ze znajomością języka angielskiego.

Poszukujemy programistów HTML, JavaScript oraz PHP, najlepiej z minimum 2-letnim doświadczeniem. W 2012 r. chcemy zatrudnić około 15 osób – już wkrótce ruszą pierwsze rekrutacje. Docelowo planujemy przyjąć ponad 30 pracowników. Od 2013 będziemy również prowadzić nabory na staże i praktyki dla studentów i absolwentów kierunków informatycznych. Studenci będą mogli wykorzystać w praktyce wiedzę dotyczącą głównie programowania, budowania rozproszonych aplikacji webowych działających na wielu rynkach i dla wielu różnych grup użytkowników.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Potrzebni informatycy