Potrzebni wolontariusze

opublikowano: 23-08-2018, 22:00

Urząd Miasta w Katowicach poszukuje wolontariuszy do pracy podczas Szczytu Klimatycznego (COP24) w grudniu 2018 r.

Do Katowic przybędzie wtedy 30 tys. gości z niemal 200 krajów. Wolontariusze mają pracować w Katowicach i w Krakowie przy obsłudze punktów informacyjnych i w miejscach ważnych dla gości konferencji, m.in. na dworcach i lotniskach, w hotelach, w centrach informacji turystycznej i w miejskiej strefie wystawienniczej. Organizatorzy szukają osób pełnoletnich, posługujących się językiem angielskim, dyspozycyjnych od 26 listopada do 20 grudnia 2018 r. Atutem będzie znajomość innych języków obcych.

Każdy wolontariusz otrzyma pakiet, w skład którego wejdzie strój, identyfikator, pamiątkowe gadżety i certyfikat. Podczas pracy ma zapewniony ciepły posiłek i napoje, ubezpieczenie NNW i bezpłatny dostęp do komunikacji publicznej. Chętni mogą liczyć na zaświadczenia dotyczące realizacji praktyk studenckich. Zainteresowani wolontariatem podczas COP24 powinny wypełnić formularz, a następnie wziąć udział w rozmowie rekrutacyjnej. Planowany termin rozstrzygnięcia rekrutacji to 15 października 2018 r. Zakwalifikowani do udziału w projekcie wezmą udział w szkoleniach, które odbędą się w listopadzie w Katowicach.

Szczegółowe informacje o konferencji na stronach www.cop24, katowice.eu i www.cop24.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Barbara Warpechowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu