Praca? Lubię to

opublikowano: 08-05-2016, 22:00

2,5 O tyle razy lepsze wyniki mogą osiągnąć zaangażowani pracownicy w porównaniu ze swoimi mniej zmotywowanymi kolegami — wynika z badania Hay Group Insight.

Dlaczego warto lubić swoją pracę i zarabiać na swojej pasji? Czy zaangażowanie pracownika wpływa na wyniki finansowe i innowacyjność firmy? Po co inwestować w przyjazne przestrzenie pracy i udane relacje w zespołach? Na takie pytania odpowie organizowana w Poznaniu kampania społeczna „Praca? Lubię to!”. Wspólna inicjatywa parku technologicznego YouNick i Uniwersytetu SWPS skierowana jest do właścicieli, kadry zarządzającej, studentów, pracowników. Start: już we wtorek 10 maja, w godz. 10-16. W siedzibie YouNick w Złotnikach, przy ul. Krzemowej 1. Konferencje, warsztaty i szkolenia, które poprowadzą eksperci ze świata nauki i biznesu, będą trwały do listopada. [MK] © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu