Pracownicy chcą się relaksować

AGO
opublikowano: 22-05-2018, 18:26

Ponad 67 proc. najemców polskich biur uważa, że w przyszłości najważniejszą cechą nowoczesnego miejsca pracy będą strefy relaksu i rekreacji z wygodnymi fotelami, grami albo wspólną jadalnią – wynika z  badania przeprowadzonego przez Union Investment we współpracy z Keralla Research Institute.

Zdaniem 80 proc. ankietowanych, w nowoczesnym biurze nie  może zabraknąć zaawansowanych systemów klimatyzacji i wentylacji, 78 proc. wskazuje na wysokie i przestronne wnętrze, a 74 proc. - na dostęp do naturalnego światła.  

W pełni wyposażone strefy sportowe i relaksu w nowoczesnych hotelach i biurowcach stają się standardem. Powód to moda na zdrowy tryb życia.
Zobacz więcej

W ZDROWYM CIELE:

W pełni wyposażone strefy sportowe i relaksu w nowoczesnych hotelach i biurowcach stają się standardem. Powód to moda na zdrowy tryb życia. Bloomberg

– Presję na zmiany w segmencie biurowym wywiera obecnie zwłaszcza młodsze pokolenie pracowników, którzy mają jasne wyobrażenie o tym, jak ma wyglądać ich miejsce pracy. Pracodawcy, którzy potrzebują młodych specjalistów, muszą brać pod uwagę ich oczekiwania wobec powierzchni biurowej – mówi Christian Jansen, menedżer ds. współpracy z najemcami na rynku polskim w Union Investment Real Estate.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AGO

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Pracownicy chcą się relaksować