Prezes Ursusa o ekspansji i nowych technologiach (WIDEO)

opublikowano: 19-05-2016, 12:42

Jesteśmy przeddzień realizacji dwóch dużych kontraktów: z Tanzanią i Etiopią. To jest priorytet na najbliższe 6 miesięcy - opowiada prezes zarządu Ursusa, Karol Zarajczyk.

Karol Zarajczyk
Marek Wiśniewski

Jesteśmy przeddzień realizacji dwóch dużych kontraktów: z Tanzanią i Etiopią. To jest priorytet na najbliższe 6 miesięcy. Bardzo dobrze radzimy sobie na rynku krajowym, ponieważ pierwszy kwartał, mimo braku eksportu, był zbliżony do kwartału roku poprzedniego, gdzie ten eksport do Etiopii był. Zwróciliśmy się również w kierunku wschodu. Mocno obserwujemy wschodnie kraje, a konkretnie obrzeża Rosji, które szukają taniej i niezawodnej technologii. Przygotowujemy się także do uruchomienia nowego segmentu naszej produkcji i sprzedaży, czyli autobusów ekologicznych, do nadchodzących przetargów. Cieszy nas podejście nowego rządu do bioenergii - opowiada prezes zarządu Ursusa, Karol Zarajczyk.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane