Promocja firm IT w San Francisco

  • DI
opublikowano: 04-06-2018, 22:00

Polskie start-upy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na narodowym stoisku podczas najbliższej edycji TechCrunch Disrupt, która odbędzie się od 5 do 7 września w San Francisco.

Polskie start-upy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na narodowym stoisku podczas najbliższej edycji TechCrunch Disrupt, która odbędzie się od 5 do 7 września w San Francisco. To jedno z największych na świecie wydarzeń skierowanych do start-upów i reprezentantów innowacyjnych technologii. Celem organizacji stoiska jest promocja polskiej branży ICT wśród zagranicznych odbiorców. Niezależnie od tego, czy przedsiębiorca jest indywidualnym wystawcą, czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku.

Swoje materiały mogą przesyłać również firmy, które nie biorą bezpośredniego udziału w wydarzeniu. Osoby zainteresowane udziałem powinny zgłaszać się, pisząc na adres agnieszka_promianowska@parp.gov.pl.

WIĘCEJ INFORMACJI: https://techcrunch.com/events/disrupt-sf-2018/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy