Przebuduj ulicę w Ełku

KA
opublikowano: 20-06-2012, 00:00

Urząd Miejski w Ełku szuka wykonawcy przebudowy ulicy Armii Krajowej.

Zamówienie obejmuje m.in. budowę chodników, położenie asfaltu, regulację studzienek kanalizacyjnych i malowanie oznakowania poziomego. Prace mają się zakończyć do 30 października 2012 r. i być objęte trzyletnią gwarancją.

O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przynajmniej dwa zlecenia związane z położeniem asfaltu na powierzchni nie mniejszej niż 3,5 tys. mkw. i wartości nie mniejszej niż 1 mln zł każde.

Na milion złotych musi też opiewać polisa OC firmy. Jej zdolność kredytowa lub zasobność konta może być o połowę mniejsza. Złożenie oferty należy poprzedzić wniesieniem 30 tys. zł wadium.

Jedynym kryterium wyboru wykonawcy będzie cena, ale zamawiający zastrzega, że w jej ramach należy opracować i zatwierdzić projekt organizacji ruchu na czas budowy oraz wykonanie i utrzymanie dróg dojazdowych i objazdowych, a po zakończeniu budowy doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego.

WAŻNA DATA

6.07

Tego dnia mija termin składania ofert. Zostaną otwarte godzinę później.

Kontakt:

Halina Bender, prezes spółki Zespół Inwestycji tel.: 87–610 39 43 Marek Szorc, biuro zamówień publicznych Urzędu Miasta tel.: 87–73 26 277

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu