Przegląd mediów

(Paweł Kubisiak)
31-08-2006, 08:51

Rzeczpospolita--Związkowcy odrzucają strategię MinGosp dla górnictwa na lata 2007-2015 (A1, B3)--Premier zastanawia się, czy nie zrezygnować z obniżki składki na ZUS, by ratować 30-mld deficyt 2007 wg gazety (A1, B1)--KNUiFE na swoim ostatnim posiedzeniu nie zajęła się prezesem PZU J.

Rzeczpospolita--Związkowcy odrzucają strategię MinGosp dla górnictwa na lata 2007-2015 (A1, B3)--Premier zastanawia się, czy nie zrezygnować z obniżki składki na ZUS, by ratować 30-mld deficyt 2007 wg gazety (A1, B1)--KNUiFE na swoim ostatnim posiedzeniu nie zajęła się prezesem PZU J. Netzelem (B1)--Wójtowicz z NBP: rezerwy walutowe sa w odpowiedniej wysokości (B5)--Największy niezależny pośrednik kredytowy Dom Finansowy QS zostanie przejęty przez francuski Sygma Bank wg gazety (B7)--Gaz System poszukuje prezesa i 2 członków zarządu (B7)

Gazeta Wyborcza--Wciąż nie ma środków na budowę Gazociągu Północnego (21)--FSO zwiększa sprzedaż na Ukrainie i w Rosji (22)

Dziennik--Ceny paliw mogą spaść po wakacjach (19)--Agora zapowiada zwolnienie 250 osób (22)

Parkiet--T. Lampka, producent seriali TV, chce wprowadzić swoją firmę na GPW w 2007 r. (1, 5)

Gazeta Prawna--Partnerzy społeczni przeciwni obniżce składek na ZUS (14)--PIPP chce skonsolidować 1,8-2,0 tys. z 3,8 tys. prywatnych stacji paliw w kilka sieci (4)

ISB--KBC obniżył rekomendację dla Agory do ‘trzymaj’, wycena 31,40 zł--Złoty umocnił się w środę, może być jeszcze silniejszy--Analitycy nie zmieniają oczekiwań co do terminu podwyżek stóp procentowych--WIG 20 ponownie wzrósł w środę, możliwa kontynuacja zwyżki--Balcerowicz: RPP powinna dbać, by inflacja nie zwiększała się po osiągnięciu celu--KBC nadal rekomenduje ‘trzymaj’ dla TVN, podnosi wycenę do 114 zł--Przenoszenie numerów będzie kosztowało operatorów 200 mln zł w ciągu 3-5 lat--NBP: Oczekiwania inflacyjne w sierpniu wyniosły 0,8%, jak w lipcu--RPP oczekuje utrzymania się wysokiego tempa wzrostu PKB--NBP: RPP pozostawiła stopy proc. bez zmian oczekując inflacji zgodnej z lipcową projekcją--UKE: Decyzja o hurtowym zakupie abonamentu dla GTS Energis w ciągu miesiąca--MPiPS podpisało rozporządzenie dot. legalnej pracy cudzoziemców w Polsce--UKE nałoży wkrótce na TP SA karę za nierozdzielenie neostrady od usług głosowych--KBC Securities podtrzymał dla KGHM rekomendację 'kupuj' wycena 130,3 zł--Wzrost PKB w II kw. potwierdza ożywienie w gospodarce - analitycy--UKE: Sąd może unieważnić przetarg na UMTS wygrany przez P4--KBC Securities podtrzymał dla Lotosu rekomendację 'kupuj', wycena 60,7 zł--KBC Securities nadal zaleca trzymanie akcji PKN Orlen, wycena 57,1 zł--KBC podtrzymało rekomendację ‘sprzedaj’ dla Netii, wycena 3,60 zł--RPP pozostawiła stopy procentowe bez zmian, zgodnie z oczekiwaniami--KBC podtrzymał rekomendację ‘kupuj’ dla Prokomu, obniżył wycenę do 162,3 zł--GUS: PKB w II kw. 2006 roku wzrósł o 5,5 % wobec 5,2% w I kw 2006 roku--MNI sfinalizował zakup 76,49 % akcji spółki dataCOM--Złoty w środę pod wpływem danych makroekonomicznych--Na GPW w środę możliwa kontynuacja wtorkowych wzrostów--Optimus zapowiada odwołanie od decyzji KPWiG o wykluczeniu z obrotu--Wzrost PKB wyniósł 5,4% w II kw. 2006 roku - analitycy--RPP pozostawi w sierpniu stopy procentowe bez zmian - analitycy

ISB

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Paweł Kubisiak)

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Gospodarka / Przegląd mediów