Przybywa Toyoty w Orionie

Radosław Górecki
opublikowano: 12-07-2005, 00:00

Toyota Bank Polska — najemca powierzchni biurowej w Mokotów Business Park od 1999 r. — przedłużył umowę najmu na kolejne 5 lat.

To dobra wiadomość dla właściciela największego kompleksu biurowego w Polsce — Toyota Bank Polska (TBP) nie dość, że zostanie w kompleksie, to jeszcze powiększy zajmowaną powierzchnię. Po przeprowadzce do budynku Orion, TBP zajmować będzie ponad 1,1 tys. mkw.

Właścicielem Mokotów Bussines Park jest spółka Globe Trade Centre (GTC). Firma od 1994 r. inwestuje w biurowce, centra handlowe oraz nieruchomości mieszkaniowe. GTC działa w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, Serbii i Chorwacji. Grupa GTC wybudowała i wynajmuje nieruchomości komercyjne o powierzchni około 250 tys. mkw. Jej akcje są notowane na GPW od 2004 r.

Do dyspozycji najemców Mokotów Bussines Park są restauracje, kawiarnie, poczta, trzy oddziały banków, biuro podróży oraz centrum medyczne.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Radosław Górecki

Polecane