PRZYJĘTY

KL
opublikowano: 08-08-2007, 00:00

Marek Kamiński

p.o. prezes Swarzędza

Zmiana warty w Swarzędzu. Rada nadzorcza odwołała Włodzimierza Ehrenhalta ze stanowiska prezesa. Zastąpił go Marek Kamiński. Ustępujący prezes zapowiadał niedawno, że Swarzędz w tym roku ma wypracować zysk netto i osiągnąć jeden z lepszych wskaźników rentowności w branży. Nowy p.o. prezes ma duże pole do popisu i sporo pieniędzy do wydania na inwestycje. Spółka z powodzeniem przeprowadziła ostatnio emisję, z której uzyskała ponad 52 mln zł. Pieniądze przeznaczy m.in. na przejęcia.

Marek Kamiński jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Związany był m.in. z firmą W. Frąckowiak i Partnerzy-Wielkopolska Grupa Konsultingowa. Był także członkiem zarządu i prezesem spółek z branży budowlanej, należących do międzynarodowych grup Lafarge i CRH. W Swarzędzu Meble będzie pełnić także funkcję dyrektora finansowego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KL

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu