Rallycross rodzinnie

Maria Czudowska
opublikowano: 01-10-2004, 00:00

Piękna pogoda i tłumy ludzi — tak można pokrótce opisać IX Rundę Mistrzostw Europy w Rallycrossie. Impreza, jak co roku, odbyła się w Słomczynie koło Grójca — na jedynym torze rallycrossowym w Polsce. I jak co roku kibice tego — jeszcze — mało znanego sportu nie zawiedli. Całe rodziny spacerowały między pojazdami swoich idoli. Do najbardziej znanych należą m.in. Kenneth Hansen, Per Eklund i Lars Larsson — czołówka rallycrossu. I to z nimi najczęściej wszyscy chcą się sfotografować.

Organizacją całego przedsięwzięcia zajął się — jak zawsze — Automobilklub Rzemieślnik i nie można mu nic zarzucić. Widać można jeszcze zorganizować ogromną, rodzinną imprezę. I to dobrze zorganizować. Pozostaje pogratulować.

Na kolejne Mistrzostwa Europy musimy poczekać jeszcze cały rok, ale już niebawem będziemy mogli kibicować w Słomczynie naszym rodakom na Mistrzostwach Polski.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Maria Czudowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / Rallycross rodzinnie