Rekomandacje

DI
opublikowano: 05-07-2010, 00:00

Azoty TarnÓw: akumuluj

Analitycy DM Millennium w raporcie z 23 czerwca podtrzymali rekomendację "akumuluj" dla akcji Azotów Tarnów. Jedną akcję spółki wyceniono na 16,5 zł. W dniu wydania raportu papiery kosztowały 14,7 zł.

"Fiasko prywatyzacji I grupy chemicznej (Ciech, Azoty Tarnów i ZAK) przekłada się negatywnie na Azoty Tarnów na dwa sposoby: spółka nie pozyskała bardziej

efektywnego od skarbu państwa właściciela, a brak prywatyzacji pozostałych

spółek zmusza je do poszukiwania finansowania (spłata kredytów — Ciech,

finansowanie rozpoczętych inwestycji — ZAK)" — czytamy w raporcie.

PKO BP: ponad rynek

Analitycy Mediobanca wydali rekomendację "ponad rynek" dla PKO BP, wyznaczając cenę docelową akcji na 47 zł. Informację podała agencja Bloomberg.

Police: trzymaj

Analitycy DM IDMSA w raporcie z 24 czerwca podnieśli rekomendację dla ZC Police do "trzymaj" ze sprzedaj", ale obniżyli cenę docelową do 5,8 zł z 6,21 zł. W dniu wydania rekomendacji kurs wynosił 4,79 zł.

"Wierzymy, że Police powinny w dalszym ciągu wykazywać poprawę wyników w kolejnych kwartałach, zwłaszcza, że sytuacja na rynku nawozowym jest lepsza niż rok temu" — napisano w rekomendacji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu